Ako ZŤP využívaj všetky naše výhody

Pomáhame zdravotne postihnutým integrovať sa do bežného života a podporujeme ich

Výhody pre ZŤP a hendikepovaných

Hendikepovaným pomáhame rôznymi formami

Pre našich hendikepovaných hľadáme odbyt, prepájame ich s odberateľmi. Vytvárame pre Vás marketing vo forme zviditeľnenia sa na našich web stránkach. A nielen to. Zvýhodnenou formou Vám ponúkame vzdelávanie a pomoc v niekoľkých rovinách:

  • ZŤPsprostredkovávame ponuku vašich produktov a služieb firmám prostredníctvom náhradného plnenia
  • využijeme vaše produkty a služby formou organizovania a napĺňaním obsahu eventov pre rôzne cieľové skupiny
  • vzdelávaním v oblasti osobného rozvoja, prepojenia s podnikaním a v hľadaní zmyslu života - sebarealizácie
  • podporou v podnikateľskom prostredí formou hľadania odbytu pre produkty či služby hendikepovaných, marketingom a v podnikateľskom vzdelávaní
  • ponúkať užitočné informácie v oblasti networkingu – viac informácií
  • ponúkame Vám náš vernostný program, prostredníctvom ktorého sa môžete nielen lacnejšie vzdelávať, ale môžete dokonca získavať peniaze späť z nákladov firmy, z nákupov celej rodiny, a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí - viac informácií

Myslíme si, že pre úspech vo všetkých oblastiach je dôležité budovať vzťahy. Lebo: "Všetko je založené na vzťahoch. Všetko vo vesmíre existuje iba preto, že je to vo vzťahu s niečím iným. Nič neexistuje izolovane, prestaňme preto predstierať, že sme jednotlivci, ktorí všetko zvládajú sami". Margaret Wheatley.

Ako chránená dielňa chcem peniaze späť z nákladov aj z nákupov

ako ušetriť na vstupenke podujatí podpora-podnikania.skEUR

Vernostný program projektu Podpora podnikania je úplne ZDARMA a k ničom nezaväzuje. Je založený na princípe vrátenia peňazí z každého nákupu (cashback kartou) na tvoj súkromný alebo účet chránenej dielne v banke. A nielen za vstupenky na naše workshopy a semináre:

ak budeš nakupovať takmer čokoľvek a kdekoľvek, tiež môžeš získať peniaze späť z každého tvojho nákupu. Týka sa to aj firemných nákupov. A sú to skutočne reálne peniaze, ktoré ti prídu priamo na tvoj bežný účet v banke. Jednoducho použiješ cashback kartu nášho vernostného systému. Naozaj. A naviac získaš fantastickú mobilnú aplikáciu zdarma.

Za registráciu ani používanie neplatíš ani cent, všetko je ZDARMA. Chcem vedieť viac.